Gönderen Konu: DALIŞA YASAK SAHALAR - Amatör Sualtı Avcıları Derneği'nin Duyurusu...  (Okunma sayısı 5818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oral ATAK

  • Ziyaretçi
ALINTIDIR.

ALINTININ BAŞI:

DUYURU YAZISI:


Arkadaşlar,

Şu DALIŞA YASAK SAHALAR konusunda epeydir üzerinde çalıştığımız bir Blog var duyurmak istediğimiz.

Hali hazırda ufak tefek eksiklikleri kalsa da, bu haliyle bile, bizce değerlendirebileceğini düşünerek duyurmak istiyoruz.

http://dalisayasak.wordpress.com/

Türkiyedeki tüm dalış yasakları hakkında geniş kapsamlı bir çalışmadır.

Dalışa Yasak Sahalar, bizlerin çoğunun yakınında(çoğu Egede..!) bulunan yerler olup, Amatör Sualtı Avcıları Derneği olarak buna oldukça önem vermekte ve Dernek olarak bu konudaki arızaları çözmeye çalışıyoruz.

Kamuoyunun desteği ise bu anlamda çok önemli, yorumlarınızla katkı verebilir, görüşlerinizi iletebilirsiniz. Buna destek verebilecekleri ise Destekler kısmında yayınlayacağız. Buna katılmak isteyenleri gerek site yorum sayfasından gerek amatorsad@gmail.com adresine gönderilebilecek bir E-Postada ''Dalışa Yasak Sahalar ile ilgili mücadelenizi destekliyoruz'' yazısı yazmanız yeterlidir.


HATTA bir gün dalışa giderken, bu konunun aslı neydi diye bir şey ararsanız, Yakındaki bir Bilgisayar ve İnternet bağlantısı ile bu siteye ulaşmanızın ve bir kaynak olarak bunu kullanmanızın da mümkün olduğuna inanıyoruz.


Bu sitede yapılan resmi başvuruların benzerleri de ilgi duyacak arkadaşlar tarafından aynı kurumlara varlığımızı hissettirmek ve baskı yapmak için gönderilebilir. Bunun çözüme katkı yapacağına inanıyoruz.


Derdin ortak olduğu bir noktada, çözümün de elbirliği ile yapılabileceğine inanıyoruz.

Eğer yönetim uygun görürse bu başlık sabit bir başlık olarak da belirlenebilir.

Bilgilerinize, görüşlerinize ve önerilerinize sunarız.

Saygı ve Sevgilerimizle,

ALINTININ SONU.