Gönderen Konu: Atlas Dergisi - Filyos Çayı Tırıvırı Görüntüleri  (Okunma sayısı 14005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PACO

• Umut DEMİR
  • Üye
  • *
Ynt: Atlas Dergisi - Filyos Çayı Tırıvırı Görüntüleri
« Yanıtla #15 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:15:42 »
Biraz yukarıda dedik zaten abi  :) yukarıııı  bak   :D

Çevrimdışı Bahadır Can

• Bahadır Can
  • Rastgele-Der Üyesi
    • Rastgele-Der
« Yanıtla #16 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:18:47 »
Biraz yukarıda dedik zaten abi  :) yukarıııı  bak   :D

good::
Güzel gören güzel düşünür
Güzel düşünen hayatından lezzet alır.

Çevrimdışı Gürsel Avcı

• Gürsel AVCI
  • Rastgele-Der Üyesi
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:28:41 »
Yarın hem atlas dergisinde yayınlanan yazıların örneğini göndereceğim, hem de Rastgeleder olarak gönderilecek yazının örneğini buradan sizlerin okuması için yayınlayacağım. Bu yazıyı şahsım adına göndermeyi düşünmüyorum. Rastgeleder olarak göndermeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı PACO

• Umut DEMİR
  • Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:36:33 »
Bu arada forum la ilgili taşıma-silme vs.  konularda öncelikle sevgili moderatörümüz Tuncer ÜNAL  gereken konulara gerektiği yerde,gereken düzeyde ,sağolsun müdahale ediyor...Mod sağlam yani,aşırı sağlamcı  :)

Diğer taraftan ta duyurumuza sevgili dernek üyesi  arkadaşlarımızın,sağduyulu yaklaşımı sayesinde bir süre müdahale yapılmaksızın geçecek gibi görünüyor.   friends::

Konu açılmışken ,her arkadaşıma anlayışları için tekrar teşekkür ediyorum. flowers::

remorg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:39:49 »
Konunun ciddiyetini bozacak ve konunun dışına çıkmasına neden olacak mesajlar kaldırılacaktır.

Tuncer ÜNAL
Forum Moderatörü

?

21 Aralık 2009
Sevgili Tuncer, bu başlık altında ne tehdit , ne alay ne de hakarete rastladım ( silinmedi ise tabi) Tamam ayın 21 ine kadar olumsuz yazı yazılmasın dendi , hepimiz de saygı gösterdik ama bu o tarihe kadar hiç yazılmayacak hiç kimse parmağını kıpırdatmayacak demek değil ki. Bir de dernek üyelerinin yazışmalarının açıkça tehdit , hakaret veya alay içermediği müddetçe silinmesi doğru değil. Bu dernek üyelere ait, aksi takdirde derneği sahiplerinden korumak manasına gelir ki bu da hoş değil ( mesajlar açıkça tehdit, hakaret , alay içermediği müddetçe tabi, öyle olursada yönetim veya disiplin kurulu tarafından gereği yapılmak üzere ilgili alana taşınır) Biraz evvel Umut la da konuştuk, biraz rahatlayın yaw ( yaw=lütfen) gerek yok bu kadar gerilmeye. Bu arada arkadaşlar düşünceleriniz çok hoş Yönetimdeki herhangi bir arkadaş '' tabi ne demek zaten derneğimizin hazırladığı ve zamanında Jandarma dergisine gönderdiği yazıyı Atlas dergisine de göndermekte mahsuru yok deyiversin artık. Böylece Atlas ta rastgele-der imzalı bir yazının yayınlanması ihtimali ortaya çıkar. Bu da benim düşüncem tabi

Sayın Bahadır Can;

Silinen mesaj yok merak etmeyin.Kimseye yazmayın denmiyor. Ama yavaş yavaş gelmesinden ve çığ gibi olmasından çekiniliyor. Ben önden moderatör olarak uyarımı yapayım dedim. Seninde yazdığın yazıda bir noktayı karalttım. Özellikle inceden gelen paslara bence dikkat edilmeli.

Tuncer ÜNAL
Forum Moderatörü

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Bahadır abi
Şimdi de Üye olarak cevap vereyim istiyorum ama bu hakkımı 22 Aralık 2009 tarihinde kullanmak istiyorum.
:)

Tuncer ÜNAL
Rastgeleder Üyesi
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:41:39 Gönderen: remorg »

Çevrimdışı Bahadır Can

• Bahadır Can
  • Rastgele-Der Üyesi
    • Rastgele-Der
« Yanıtla #20 : 10 Aralık 2009 - Perşembe, 21:43:09 »
Konunun ciddiyetini bozacak ve konunun dışına çıkmasına neden olacak mesajlar kaldırılacaktır.

Tuncer ÜNAL
Forum Moderatörü

?

21 Aralık 2009
Sevgili Tuncer, bu başlık altında ne tehdit , ne alay ne de hakarete rastladım ( silinmedi ise tabi) Tamam ayın 21 ine kadar olumsuz yazı yazılmasın dendi , hepimiz de saygı gösterdik ama bu o tarihe kadar hiç yazılmayacak hiç kimse parmağını kıpırdatmayacak demek değil ki. Bir de dernek üyelerinin yazışmalarının açıkça tehdit , hakaret veya alay içermediği müddetçe silinmesi doğru değil. Bu dernek üyelere ait, aksi takdirde derneği sahiplerinden korumak manasına gelir ki bu da hoş değil ( mesajlar açıkça tehdit, hakaret , alay içermediği müddetçe tabi, öyle olursada yönetim veya disiplin kurulu tarafından gereği yapılmak üzere ilgili alana taşınır) Biraz evvel Umut la da konuştuk, biraz rahatlayın yaw ( yaw=lütfen) gerek yok bu kadar gerilmeye. Bu arada arkadaşlar düşünceleriniz çok hoş Yönetimdeki herhangi bir arkadaş '' tabi ne demek zaten derneğimizin hazırladığı ve zamanında Jandarma dergisine gönderdiği yazıyı Atlas dergisine de göndermekte mahsuru yok deyiversin artık. Böylece Atlas ta rastgele-der imzalı bir yazının yayınlanması ihtimali ortaya çıkar. Bu da benim düşüncem tabi

Sayın Bahadır Can;

Silinen mesaj yok merak etmeyin.Kimseye yazmayın denmiyor. Ama yavaş yavaş gelmesinden ve çığ gibi olmasından çekiniliyor. Ben önden moderatör olarak uyarımı yapayım dedim. Seninde yazdığın yazıda bir noktayı karalttım. Özellikle inceden gelen paslara bence dikkat edilmeli.

Tuncer ÜNAL
Forum Moderatörü

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Bahadır abi
Şimdi de Üye olarak cevap vereyim istiyorum ama bu hakkımı 22 Aralık 2009 tarihinde kullanmak istiyorum.

Tuncer ÜNAL
Rastgeleder Üyesi
Güzel gören güzel düşünür
Güzel düşünen hayatından lezzet alır.

Çevrimdışı M.Hakan Başar

• M.Hakan BAŞAR
  • Üye
  • *
  • SADECE AMATÖRÜM
« Yanıtla #21 : 11 Aralık 2009 - Cuma, 00:09:22 »
Atlas dergisinde böyle bir çalışmanın yayınlanması fikri heyecan verici olsada derginin hedef kitlesini az buçuk bildiğimden bu dergiye gönderilecek verilerin vede içeriğin tırıvırının zararları yanında Amatör Balıkçılığın güzel yanlarınıda göstermesi bence şık olur..Tırıvırı çalışması yaptık gönderdik dergide yayınlandı diye dernek faaliyet raporuna yazılması yerine Atlas dergisi çalışmamızı çok beğenmiş sıkıştırıyor derneğimizden yeni yazı ve çalışmalar bekliyor diye biribirimizi sıkıştıracak bir şeyler yapalım derim... whisting:: whisting::
Sadece Amatörüm..

Çevrimdışı Gürsel Avcı

• Gürsel AVCI
  • Rastgele-Der Üyesi
« Yanıtla #22 : 11 Aralık 2009 - Cuma, 09:16:08 »
Atlas dergisinde böyle bir çalışmanın yayınlanması fikri heyecan verici olsada derginin hedef kitlesini az buçuk bildiğimden bu dergiye gönderilecek verilerin vede içeriğin tırıvırının zararları yanında Amatör Balıkçılığın güzel yanlarınıda göstermesi bence şık olur..Tırıvırı çalışması yaptık gönderdik dergide yayınlandı diye dernek faaliyet raporuna yazılması yerine Atlas dergisi çalışmamızı çok beğenmiş sıkıştırıyor derneğimizden yeni yazı ve çalışmalar bekliyor diye biribirimizi sıkıştıracak bir şeyler yapalım derim... whisting:: whisting::

Sevgili Hakan,

Önerin çok güzel. Ben beklerdim ki İstanbul'daki arkadaşlarımızın buna ön ayak olması. Lakin derginin genel merkezi İstanbul'da. Yüz yüze görüşmek ile telefonla ya da sanal ortamda görüşmek arasında çok fark var. Bu konuda ellerini taşın altına koymaları güzel olurdu. Belkide böyle bir düşünceleri vardır, bilemiyorum. En azından dergiyi ziyaret edip, kendilerini tanıtmalarını ve bu konu hakkındaki düşüncelerimizi iletmeleri, yazı ve görsel konusunda bu ve buna benzer konularda her zaman yardımcı olabileceğimizi söylemeleri bence çok iyi olurdu.

Huu İstanbul Ekibi, sesim geliyor mu? Bu konu ile ilgili orada bir çalışma yapabilir miyiz ya da böyle bir düşünceniz var mı?