Organizasyonlar > Planlanan Organizasyonlar

Görme Engelli Dostlarımızla Özgürlüğe Olta Atalım

(1/1)

Dernek Yönetim Kurulu:
RASTGELE-DER olarak aldığımız teklif üzerine 2012 yılında yanlarında olup, yardımcı olmaya çalıştığımız Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu Göz Nurunu Koruma ve Göz Eşeliği Komitesi ile Altınokta Körler Vakfı bu sene de Sarıyer Belediyesi sponsorluğunda Sarıyer Sahili’nde “Özgürlüğe Olta Atalım” sloganıyla görme engelli insanlarımızla birlikte balık tutma etkinliği düzenliyor.

RASTGELE-DER Yönetimi olarak biz de bu organizasyona üyesi olduğumuz federasyon olan Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu - ASOF adına katılmayı teklif ettik.

Etkinlik 19 Ekim 2014 Pazar günü Sarıyer'de Sarıyer Merkez sahil Yenimahalle Caddesinde bulunan CarrefourSA ve Yapı Kredi Bankası arasındaki anıt bölgesinin sahil kısmında saat 11:00 den sonra gerçekleşecek. 14:00 a kadar sürecek olan etkinlik balık ekmek ikramı sonrası son bulacak.

35 görme engelli arkadaşımızla birlikte Özgürlüğe Olta Atmak, onlara yardımcı olup, mutluluklarına destek olmak üzere RASTGELE-DER üyelerinden  Tarık ERSAL, Ömer Fatin YERLİKAYA (aynı zamanda Köroğlu-Der Başkanımız) Canan ERSAL, Oktay AYDINER, Mehmet AKYÜREK, Nasuhi ALBULAK, Murat KARAHAN, Ercan KÖÇKAR, Yakup AKKAYA ve Ali ERDOĞAN katılacaklar.
Ayrıca ASOF’a üye diğer dernekler olarak Gebze Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Su Hayatını Koruma Derneği – GESBADER, Bolu Köroğlu Doğa Dostu Amatör Olta Balıkçıları Derneği - KÖROĞLU-DER ve Ankara Doğa ve Çevre Dostu Amatör Oltacılar Derneği - OLTACILARDER üyeleri de bizlerle beraber olacaklar.

Bu beraberlikte görme engelli dostlarımız ve bizlerle olmak isteyen tüm oltacıları 19 Ekim 2014 sabahı Sarıyer’e bekliyoruz.

NOT:
2012 yılı katılımımıza ait görseller için linki tıklayınız. http://www.rastgele.org/index.php?mod=menu&t=257

Tarık Ersal:
..

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git