Fly Fishing > Fly Bağlama

Realistic HOOPER FLY

(1/2) > >>

KARTAL:

Herkese Merhaba
Realistic Hooper
Eva malzeme ile 5 no iğne üzerine çalıştım.

Eva malzemeyi gövde ve bacaklara göre kesip önce karın ve kuyruğu ayrı bir dikiş iğnesinin üzerinde igne arada kalacak şekilde bağladım. Sonra dikiş iğnesinden fly iğnesine aldım. İğne yine arada kalacak şekilde fly iğnesine sabitleyip bacakları ve antenleri bağlayıp markör kalemle efekt yaptım. Ön bacakları için slikon misina kullandım.
Bu tür çalışmalar eylenceli oluyor. Balık yakalayacağından pek umutlu değilim fakat dün akşam suya attım süper yüzüyor. Hatta kedi gibi ters atsam bile düzeliyor :) oynadım biraz aklıma yatar gibi oldu birkaçtane daha bağlamayı düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir bu model hakkında. Benzerini kullanan varmıdır?

Rastgelsin

Tarık Ersal:
Kardeş, bence tam bir çekirge olan bu yemi balığın ne olarak gördüğünü sormaya da talibim.   ;)

15-20 gün içinde orijinalleri piyasaya çıkınca sorarsak sanırım daha ikna edici olur. 
Onları bununla kandırmayı başarırsak Realistic gider HOOPER FLY kalır.   ;D

RASTGELSİN.

KARTAL:

--- Alıntı yapılan: Tarık Ersal - 29 Mart 2013 - Cuma, 13:31:46 ---Kardeş, bence tam bir çekirge olan bu yemi balığın ne olarak gördüğünü sormaya da talibim.   ;)

15-20 gün içinde orijinalleri piyasaya çıkınca sorarsak sanırım daha ikna edici olur. 
Onları bununla kandırmayı başarırsak Realistic gider HOOPER FLY kalır.   ;D

RASTGELSİN.

--- Alıntı sonu ---

Usta bu akşam olmadı yarın akşam seri imalat başlıyor.
İstediğin zaman test uçuşu yapabiliriz  flowers::

Rastgelsin

Teoman Sanalan:
sonucu merak ediyorum. bana da gönderirseniz burada denerim.

KARTAL:

--- Alıntı yapılan: Teoman Sanalan - 01 Nisan 2013 - Pazartesi, 19:38:05 ---sonucu merak ediyorum. bana da gönderirseniz burada denerim.

--- Alıntı sonu ---

Bağlamaya başladım da abi sen neredesin? id::
Aradım hatırını sorayım diye ulaşamadım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git