Gönderen Konu: Abant Çalıştayı sona ermiş.  (Okunma sayısı 10282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Akyürek

• Mehmet AKYUREK
  • Rastgele-Der Üyesi
Ynt: Abant Çalıştayı sona ermiş.
« Yanıtla #15 : 29 Ağustos 2012 - Çarşamba, 11:24:59 »
Sayın değerli Rastgele der Ailem.
 Bolu sınırları içerisinde Abant ile ilgili yapılan toplantıya Milli parklar müdürü özkan Yavuz bizleri toplantı saatin yarım saat önce aramıştır,hayatlarında Alabalıkla ilgili Abantla,Yedi göllerle resimlerde gördükleri kadar bilgileri olan kişileri haftalar önce bilgilendirilmiş kendi istedikleri kafalarına göre ayarlanmış ekiple toplantı yapılmış Ülkemde bulunan Alabalık sevdalısı dernekleri bilgilendirmek gereği görmemişlerdir.
 Yazımı şimdilik ağzım kapatarak yazıyorum, Derneğimize olan saygımdan dolayı şimdilik susuyorum.
                                                                                                                                Saygılarımla.

:-X
İnsan bu, su misali, kıvrım kıvrım akar ya;
Bir yanda akan benim, öbür yanda Sakarya.

Çevrimdışı Muzaffer YILDIRIM

• Muzaffer YILDIRIM
  • Rastgele-Der Üyesi
Ynt: Abant Çalıştayı sona ermiş.
« Yanıtla #16 : 31 Ağustos 2012 - Cuma, 09:11:44 »
Sayın değerli Rastgele der Ailem.
 Bolu sınırları içerisinde Abant ile ilgili yapılan toplantıya Milli parklar müdürü özkan Yavuz bizleri toplantı saatin yarım saat önce aramıştır,hayatlarında Alabalıkla ilgili Abantla,Yedi göllerle resimlerde gördükleri kadar bilgileri olan kişileri haftalar önce bilgilendirilmiş kendi istedikleri kafalarına göre ayarlanmış ekiple toplantı yapılmış Ülkemde bulunan Alabalık sevdalısı dernekleri bilgilendirmek gereği görmemişlerdir.
 Yazımı şimdilik ağzım kapatarak yazıyorum, Derneğimize olan saygımdan dolayı şimdilik susuyorum.
                                                                                                                                Saygılarımla.

Değerli Rasgele der üyelerini aydınlatmam gereken bi noktayı bildirmek isterim,
Bu toplantıya biz Köroğlu derneği olarak katılmamakla yanlış yaptığımın farkındayım gidip protesto etmemiz gerekli idi,
toplantıya katılmış olan Ahmet ŞENOL (Bolu Köroğlu Avcılar ve Atıcılar)Kulübünün yönetiminde olan bir arkadaşımız,Toplantıya bizim adımıza temsilen DEĞİL (Bolu Köroğlu Avcılar ve Atıcılar kulübü) adı ile katılmıştır. rtfm:: rtfm::